Gratis verzending vanaf € 150,00

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Aftershave lotion - 50 ml
Aftershave lotion - 50 ml
€ 72,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Aftershave lotion 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 0737052351155 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave lotion |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Kaneel, Ceder, Appel, Geranium, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 144,00 per 100 ml |
