€ 119,00
Voordeligst€ 157,89
Gratis verzending

Hugo Boss BOSS BOTTLED Night
Eau de Toilette - 200 ml
Eau de Toilette - 200 ml
€ 157,89
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Night Eau de Toilette 200 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Night |
| EAN | 0737052488257 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Hout, Muskus, Berkenblad, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 78,95 per 100 ml |
