€ 116,00
Voordeligst€ 151,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Hugo Boss BOSS BOTTLED Triumph Elixir
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 116,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Triumph Elixir Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Triumph Elixir |
| EAN | 3616305160577 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 232,00 per 100 ml |
