€ 105,00
€ 137,00
Voordeligst€ 189,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 105,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3616303173081 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Wierook, Iris, Mandarijn, Leer, Vijgenboom |
| Prijs per eenheid | € 210,00 per 100 ml |
