Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/6f/7e/11/1746081656/prd-front-1357306-954x1192_11zon.png?ts=1746081656)
Hermès Barénia
Haarmist - 30 ml
Haarmist - 30 ml
€ 58,48
| Artikel | Hermès Barénia Haarmist 30 ml |
| Merk | Hermès |
| Collectie | Barénia |
| EAN | 3346130017233 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Haarmist |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 194,93 per 100 ml |
