€ 90,75
€ 129,07
€ 177,47
Voordeligst€ 177,47
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4d/79/ed/1755581891/3346130018933_1.jpg?ts=1755581891)
Hermès Barénia
Eau de parfum intense - 60 ml
Eau de parfum intense - 60 ml
€ 129,07
| Artikel | Hermès Barénia Eau de parfum intense 60 ml |
| Merk | Hermès |
| Collectie | Barénia |
| EAN | 3346130018933 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 60 ml |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 215,12 per 100 ml |
