€ 90,75
€ 129,07
€ 177,47
Voordeligst€ 177,47
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f1/58/06/1755582004/3346130018957_1.jpg?ts=1755582004)
Hermès Barénia
Eau de parfum intense - 125 ml
Eau de parfum intense - 125 ml
€ 177,47
| Artikel | Hermès Barénia Eau de parfum intense 125 ml |
| Merk | Hermès |
| Collectie | Barénia |
| EAN | 3346130018957 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 125 ml |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 141,98 per 100 ml |
