€ 119,00
€ 172,00
Voordeligst€ 230,00
Gratis verzending

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum
Parfum - 90 ml
Parfum - 90 ml
€ 230,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Parfum 90 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Le Parfum |
| EAN | 3614273776127 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Vetiver, Saffraan, Bergamot, Honing, Lavendel, Oranjebloesem, Bourbon vanille, Tonkabonen, Mandarijn, Gember |
| Prijs per eenheid | € 255,56 per 100 ml |
