€ 104,95
Voordeligst€ 150,50
Gratis verzending

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 150,50
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Berry Crush |
| EAN | 3614274521245 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 301,00 per 100 ml |
