€ 104,95
Voordeligst€ 150,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 104,95
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Berry Crush |
| EAN | 3614274521368 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 349,83 per 100 ml |
