
Versace Eros
Aftershave lotion - 100 ml
Aftershave lotion - 100 ml
€ 70,00
| Artikel | Versace Eros Aftershave lotion 100 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eros |
| EAN | 8011003810017 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave lotion |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 70,00 per 100 ml |
