€ 70,00
€ 95,00
€ 120,00
Voordeligst€ 155,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Versace Eros Flame
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 70,00
| Artikel | Versace Eros Flame Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eros Flame |
| EAN | 8011003845330 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ceder, Geranium, Vanille, Rozemarijn, Tonkabonen, Mandarijn, Eikenmos, Zwarte peper, Citroen, Chinotto, Roos, Patchoeli, Sandelhout, Peper |
| Prijs per eenheid | € 233,33 per 100 ml |
