Living Proof
Restore
Leave-in-Conditioner - 118 ml
€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/26/37/b5/1754634905/858544005575_2.jpg?ts=1754634905)
Living Proof Restore
Leave-in-Conditioner - 118 ml
Leave-in-Conditioner - 118 ml
€ 30,00
| Artikel | Living Proof Restore Leave-in-Conditioner 118 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Restore |
| EAN | 0858544005575 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Leave-in-Conditioner |
| Volume | 118 ml |
| Prijs per eenheid | € 25,42 per 100 ml |
