Living Proof
Restore
Conditioner - 60 ml
€ 16,00
Voordeligst€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2e/48/eb/1754632561/840216930537.jpg?ts=1754632561)
Living Proof Restore
Conditioner - 60 ml
Conditioner - 60 ml
€ 16,00
| Artikel | Living Proof Restore Conditioner 60 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Restore |
| EAN | 0840216930537 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 60 ml |
| Prijs per eenheid | € 26,67 per 100 ml |
