Gratis verzending vanaf € 150,00

Lee Stafford Coco Loco
Haarolie - Alle huidtypes - 75 ml
Haarolie - Alle huidtypes - 75 ml
€ 14,50
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Haarolie 75 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Coco Loco |
| EAN | 5060282703575 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarolie |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 19,33 per 100 ml |
