€ 10,95
Voordeligst€ 16,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Lee Stafford Coco Loco
Shampoo - Alle huidtypes - 500 ml
Shampoo - Alle huidtypes - 500 ml
€ 16,50
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Shampoo 500 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Coco Loco |
| EAN | 5060282708136 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 3,30 per 100 ml |
