€ 96,38
€ 137,38
Voordeligst€ 171,22
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a6/8d/bf/1755582128/3274872495494_0.jpg?ts=1755582128)
Givenchy L'Interdit
Parfum - 80 ml
Parfum - 80 ml
€ 171,22
| Artikel | Givenchy L'Interdit Parfum 80 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | L'Interdit |
| EAN | 3274872495494 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 214,03 per 100 ml |
