€ 96,38
€ 137,38
Voordeligst€ 171,22
Gratis verzending vanaf € 150,00

Givenchy L'Interdit Absolu
Eau de parfum intense - 35 ml
Eau de parfum intense - 35 ml
€ 96,38
| Artikel | Givenchy L'Interdit Absolu Eau de parfum intense 35 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | L'Interdit Absolu |
| EAN | 3274872473669 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 35 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 275,37 per 100 ml |
