€ 96,38
€ 137,38
Voordeligst€ 171,22
Gratis verzending

Givenchy L'Interdit Absolu
Eau de parfum intense - 80 ml
Eau de parfum intense - 80 ml
€ 171,22
| Artikel | Givenchy L'Interdit Absolu Eau de parfum intense 80 ml |
| Merk | Givenchy |
| Collectie | L'Interdit Absolu |
| EAN | 3274872473683 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 214,03 per 100 ml |
