Voordeligst€ 58,50
€ 79,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Aroma
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 35 ml
Gezichtsolie - Alle huidtypes - 35 ml
€ 79,50
| Artikel | Clarins Aroma Gezichtsolie 35 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Aroma |
| EAN | 3666057031038 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsolie |
| Volume | 35 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 227,14 per 100 ml |
