€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Aroma Eau Extraordinaire
Bodyspray - Alle huidtypes - 100 ml
Bodyspray - Alle huidtypes - 100 ml
€ 65,00
| Artikel | Clarins Aroma Eau Extraordinaire Bodyspray 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Aroma Eau Extraordinaire |
| EAN | 3666057026164 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyspray |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Water |
| Prijs per eenheid | € 65,00 per 100 ml |
