€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Versace Eau Fraiche
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
Aftershave balm - Alle huidtypes - 75 ml
€ 35,00
| Artikel | Versace Eau Fraiche Aftershave balm 75 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eau Fraiche |
| EAN | 8018365500051 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave balm |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 46,67 per 100 ml |
