Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3c/0d/d9/1738721648/2057439576.jpg?ts=1738721648)
The Perfume Connection Cosmo
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 150,00
| Artikel | The Perfume Connection Cosmo Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | The Perfume Connection |
| Collectie | Cosmo |
| EAN | 6297001480021 |
| Categorie | Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |
