Rabanne
Phantom
Eau de Toilette - 50 ml
€ 89,55
€ 122,40
Voordeligst€ 143,80
Gratis verzending vanaf € 150,00

Rabanne Phantom
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 89,55
| Artikel | Rabanne Phantom Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Phantom |
| EAN | 3349668582365 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Vanille, Lavendel, Citroen |
| Prijs per eenheid | € 179,10 per 100 ml |
