Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c4/c6/ba/1754632599/840216931084_0.jpg?ts=1754632599)
Living Proof No Frizz
Haarolie - 50 ml
Haarolie - 50 ml
€ 34,00
| Artikel | Living Proof No Frizz Haarolie 50 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | No Frizz |
| EAN | 0840216931084 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarolie |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 68,00 per 100 ml |
