Gratis verzending vanaf € 150,00

Karl Lagerfeld Bois D'Ambre
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 49,50
| Artikel | Karl Lagerfeld Bois D'Ambre Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Bois D'Ambre |
| EAN | 3386460124874 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 99,00 per 100 ml |
