€ 90,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Estée Lauder Revitalizing Supreme
CC cream - Alle huidtypes - 30 ml
CC cream - Alle huidtypes - 30 ml
€ 90,00
| Artikel | Estée Lauder Revitalizing Supreme CC cream 30 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Revitalizing Supreme |
| EAN | 0887167010291 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | CC cream |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 10 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 300,00 per 100 ml |
