Gratis verzending vanaf € 150,00

Dsquared2 Wood pour Homme
Douchegel - 250 ml
Douchegel - 250 ml
€ 35,00
| Artikel | Dsquared2 Wood pour Homme Douchegel 250 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Wood pour Homme |
| EAN | 8011003845750 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 250 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Witte houtsoorten, Vetiver, Bergamot, Viooltjes, Siciliaanse citroen, Kardemom, Gember, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 14,00 per 100 ml |
