€ 17,00
€ 29,50
Voordeligst€ 41,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Take The Day Off
Make-up remover - Alle huidtypes - 50 ml
Make-up remover - Alle huidtypes - 50 ml
€ 17,00
| Artikel | Clinique Take The Day Off Make-up remover 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Take The Day Off |
| EAN | 0020714377793 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Make-up remover |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 34,00 per 100 ml |

