€ 9,90
€ 43,00
€ 43,00
Voordeligst€ 49,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Take The Day Off
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 30 ml
Reinigingscrème - Alle huidtypes - 30 ml
€ 9,90
| Artikel | Clinique Take The Day Off Reinigingscrème 30 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Take The Day Off |
| EAN | 0020714948764 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingscrème |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Balm |
| Prijs per eenheid | € 33,00 per 100 ml |

