
Clarins SOS
Mascara - 8 ml
Mascara - 8 ml
€ 38,00
| Artikel | Clarins SOS Mascara Caramel |
| Merk | Clarins |
| Collectie | SOS |
| Kleur | Caramel |
| EAN | 3666057066948 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Mascara |
| Volume | 8 ml |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 475,00 per 100 ml |

| Artikel | Clarins SOS Mascara Caramel |
| Merk | Clarins |
| Collectie | SOS |
| Kleur | Caramel |
| EAN | 3666057066948 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Mascara |
| Volume | 8 ml |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 475,00 per 100 ml |