Clarins
Calm-Essentiel Soothing Emulsion
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 50 ml
€ 58,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Calm-Essentiel Soothing Emulsion
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 50 ml
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 50 ml
€ 58,50
| Artikel | Clarins Calm-Essentiel Soothing Emulsion Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Calm-Essentiel Soothing Emulsion |
| EAN | 3380810439656 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid |
| Texture | Emulsie |
| Prijs per eenheid | € 117,00 per 100 ml |
