€ 51,00
€ 78,00
€ 108,00
€ 130,00
Voordeligst€ 157,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Chloé Chloé
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 78,00
| Artikel | Chloé Chloé Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 0688575201901 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 260,00 per 100 ml |
