
Chloé Chloé
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 157,00
| Artikel | Chloé Chloé Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 3616303312428 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Amber, Lelietje-van-dalen, Lychee, Freesia, Damascus roos |
| Prijs per eenheid | € 104,67 per 100 ml |
