Biotherm Homme
Force Supreme
Serum - Alle huidtypes - 60 ml
€ 94,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Biotherm Homme Force Supreme
Serum - Alle huidtypes - 60 ml
Serum - Alle huidtypes - 60 ml
€ 94,00
| Artikel | Biotherm Homme Force Supreme Serum 60 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Force Supreme |
| EAN | 3614274131826 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 60 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 156,67 per 100 ml |
