Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4d/5b/75/1738723947/kvapusis-vanduo-ajmal-amber-wood-noir-edp-df380_reference_11zon.png?ts=1738723947)
Ajmal Amber Wood Noir
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 110,00
| Artikel | Ajmal Amber Wood Noir Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Amber Wood Noir |
| EAN | 6293708016532 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 220,00 per 100 ml |
