![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c8/cf/17/1738723926/6293708007486-1.jpg?ts=1738723926)
Ajmal Amber Musc
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 122,00
| Artikel | Ajmal Amber Musc Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Amber Musc |
| EAN | 6293708007486 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 122,00 per 100 ml |
