Gratis verzending vanaf € 150,00

Versace Eros
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 150,00
| Artikel | Versace Eros Parfum 100 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Eros |
| EAN | 8011003872077 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Vetiver, Appel, Geranium, Vanille, Ceder virginia, Atlasceder, Mandarijn, Muskaatsalie, Italiaanse citroen, Patchoeli, Sandelhout, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |
