€ 149,00
Voordeligst€ 208,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Tom Ford Bois Pacifique
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 149,00
| Artikel | Tom Ford Bois Pacifique Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Bois Pacifique |
| EAN | 0888066151962 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 298,00 per 100 ml |
