€ 26,95
€ 39,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/35/64/82/1751624706/8718781477653.jpg?ts=1751624706)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Diffuser - 450 ml
Diffuser - 450 ml
€ 39,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Diffuser 450 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781477653 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 450 ml |
| Prijs per eenheid | € 8,88 per 100 ml |
