Rabanne
Million Gold for Her
Parfum - 30 ml
€ 82,50
€ 118,60
€ 153,50
Voordeligst€ 200,10
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/eb/51/ce/1756161428/3349668645220.jpg?ts=1756161428)
Rabanne Million Gold for Her
Parfum - 30 ml
Parfum - 30 ml
€ 82,50
| Artikel | Rabanne Million Gold for Her Parfum 30 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Million Gold for Her |
| EAN | 3349668645220 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 275,00 per 100 ml |
