Rabanne
Million Gold for Her
Parfum - 200 ml
€ 82,50
€ 118,60
€ 153,50
Voordeligst€ 200,10
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/46/78/06/1756161485/3349668645190.jpg?ts=1756161485)
Rabanne Million Gold for Her
Parfum - 200 ml
Parfum - 200 ml
€ 200,10
| Artikel | Rabanne Million Gold for Her Parfum 200 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Million Gold for Her |
| EAN | 3349668645190 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 100,05 per 100 ml |
