Pepe Jeans
So Bold
Eau de Parfum - 50 ml
€ 36,95
Voordeligst€ 46,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2a/61/07/1752817970/8436581949285_0.png?ts=1752817970)
Pepe Jeans So Bold
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 36,95
| Artikel | Pepe Jeans So Bold Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Pepe Jeans |
| Collectie | So Bold |
| EAN | 8436581949285 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 73,90 per 100 ml |
