Pepe Jeans
Addictive For Her
Eau de Parfum - 80 ml
€ 32,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5f/f9/54/1752817998/8436611101126_0.png?ts=1752817998)
Pepe Jeans Addictive For Her
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 41,95
| Artikel | Pepe Jeans Addictive For Her Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Pepe Jeans |
| Collectie | Addictive For Her |
| EAN | 8436611101126 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 52,44 per 100 ml |
