€ 35,55
Gratis verzending vanaf € 150,00

Nuxe Rêve de Miel®
Bodycrème - zz - Droge tot zeer droge huid - 400 ml
Bodycrème - zz - Droge tot zeer droge huid - 400 ml
€ 35,55
| Artikel | Nuxe Rêve de Miel® Bodycrème 400 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Rêve de Miel® |
| EAN | 3264680021770 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 400 ml |
| Huidtype | zz - Droge tot zeer droge huid |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 8,89 per 100 ml |
