Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/33/fb/18/1754951921/3264680041129.png?ts=1754951921)
Nuxe Hair Prodigieux
Shampoo - 400 ml
Shampoo - 400 ml
€ 31,00
| Artikel | Nuxe Hair Prodigieux Shampoo 400 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Hair Prodigieux |
| EAN | 3264680041129 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 400 ml |
| Prijs per eenheid | € 7,75 per 100 ml |
