€ 36,00
€ 28,00
Voordeligst€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4e/2e/b3/1752731056/Molton-Brown-Gel-Heavenly-Gingerlily-Fine-Liquid-Hand-Wash-Glass-Bottle-200ml.jpg?ts=1752731056)
Molton Brown Heavenly Gingerlily
Handzeep - 200 ml
Handzeep - 200 ml
€ 36,00
| Artikel | Molton Brown Heavenly Gingerlily Handzeep 200 ml |
| Merk | Molton Brown |
| Collectie | Heavenly Gingerlily |
| EAN | 5030805023794 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handzeep |
| Volume | 200 ml |
| Prijs per eenheid | € 18,00 per 100 ml |
