€ 77,00
€ 120,00
€ 115,00
Voordeligst€ 154,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Marc Jacobs Perfect
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 120,00
| Artikel | Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Perfect |
| EAN | 3616304211324 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Rabarber, Amandelmelk, Narcis |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |
