€ 84,00
€ 127,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Marc Jacobs Perfect Elixir
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 84,00
| Artikel | Marc Jacobs Perfect Elixir Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Perfect Elixir |
| EAN | 3616305187307 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 280,00 per 100 ml |
