€ 83,01
Voordeligst€ 168,01
Gratis verzending
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ea/a1/a6/1738725789/3614274368116_Front.png?ts=1738725789)
Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol
Serum - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 50 ml
Serum - Gevoelige huid, Alle huidtypes - 50 ml
€ 168,01
| Artikel | Lancôme Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol Serum 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Rénergie C.R.x. Triple Serum Retinol |
| EAN | 3614274368116 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 336,02 per 100 ml |
